סדנאות ועידכונים

סדנת ניקוי רעלים לטיפול בצרבות ולבעיות עיכול בשיטת ד"ר דורית מאיר

סובל/ת מצרבות ובעיות עיכול?

רוצה לשפר מאוד את בעיית הצרבת, נפיחות בבטן, גזים, עצירות?

רוצה להוריד מינונים של תרופות לצרבת או לרוב להפסיק ליטול תרופות לצרבות ולשפר מאוד את בריאותך? 

רוצה לרזות 11-3 קילו בחודש?

תוך מספר שבועות אני אלמד אותך את השיטה שלי

לטיפול בצרבות ובעיות עיכול,

כך שלא תצטרך/כי להרגיש אי נוחות וחוסר ביטחון באוכל שאת/ה מכין ואוכל ותרגיש נפלא עם כל ארוחה. 

הצטרף/י לסדנת ניקוי רעלים עוד היום!

סדנת הניקוי בשיטת ד"ר דורית מאיר שסייעה כבר להרבה אנשים, יכולה מאוד לסייע גם לך להוריד משמעותית רמות צרבת, נפיחות בבטן, גזים, עצירות, בעיות במערכת העיכול ולהוריד מינונים של תרופות לצרבת או לרוב להפסיק ליטול תרופות לצרבות ולשפר מאוד את בריאותך.

הגיע הזמן לעשות שינוי!

להרגיש הקלה, בריאות והתחדשות

להרגיש שהגוף אומר לך: "תודה!" 

 • לשיפור משמעותי או לרוב, ריפוי צרבות ובעיות במערכת העיכול.

 • להוריד מינונים של תרופות לצרבת או לרוב להפסיק ליטול תרופות לצרבת ובעיות עיכול.

 • לשפר מאוד את בריאותך.

 • לשינה טובה יותר.

 • לשיפור המצב רוח.

 • למלא מצברים ולהרגיש חיוניות.

 • לעבור חוויה חדשה, מהנה ומתקנת.

 • לשפר את איכות החיים.

 • להרגיש קלות וחיות.

 • לתת לעצמך הזדמנות.

 • לנקות את הגוף מרעלים.

 • לרזות לרוב 3-11 קילו.  

לרדת במשקל, לשפר את הבריאות בקלות מפתיעה ובכיף.

הצטרף/הצטרפי היום גם את/ה לאלפי בוגרי סדנה מרוצים

ובמהלך החודש הקרוב בעיות העיכול ירדו משמעותית ותרזה/י 3 עד 11 קילו

"חוויה מאוד טובה, למדתי לאכול דברים שעשו לי כל כך טוב לגוף, קודם הייתי מרגישה כל הזמן תפוחה, היה לי ריפלוקס ותוך כדי הסדנה כבר בשבוע הראשון הורדתי את הכדור אומפרדקס, לא הייתי צריכה אותו והצרבות נעלמו, ההרגשה ממש טובה, רזיתי 6 קילו.

מעבר לזה אני סובלת מדלקת פרקים ופיברומיאלגיה, הייתי קמה בבוקר היה לי כל כך קשה להתנועע ולהתחיל את היום שלי, עכשיו אני מרגישה הרבה יותר קלות, וזה מזה מדהים מדהים מדהים!

והכאבים השתפרו אני כל פעם אגיע לניקוי רעלים חדש! "

"הסדנה עברה בצורה מדהימה האמת שחששתי... אם אהיה מסוגלת בכלל, אני הגעתי לכאן עם לחץ דם גבולי, ועם סכרת גבולית, את הסכרת עוד לא בדקתי אבל הלחץ דם ירד פלאות הייתי 135 150 על 90 95 , ירדתי ל120 127 82 83, גם ירדתי במשקל, בתקופה של שלושה שבועות רזיתי 4.3 ק"ג..." 

"הסדנה עברה בקלי קלות, הייתי תלמידה ממושמעת עשיתי מה שנאמר, והגעתי לתוצאות תוצאות שבחיים לא הגעתי אליהם, רזיתי 5 ק"ג, הלחץ דם התאזן לי, סבלתי מצרבות בצורה מטורפת, כל בוקר כדור כדי להרגיע את הסרעפת, ואני כבר חודש לא לוקחת כדור, חוץ מזה אני מרגישה שאני פורחת, ממליצה בחום"  

"...אני מרגישה נפלא חוויתי בעבר הרבה כאבי ראש, כמעט לגמרי עבר, הגעתי הנה עם כאבים בקיבה, אמרו לי שיש לי דלקת בוושת, ולקחתי אמפרדקס, עם תחילת התהליך הפסקתי אמפרדקס, ואני ממש מרגישה נפלא, וגם אם יש לי איזה מיחושים אני מרגישה שיש לי אל מי לפנות אני מרגישה שקיבלתי את המענה, אצלך, ירדתי 4 ק"ג.. "

"מדהים..הגעתי כי רציתי ללמוד, רציתי שיהיה לי סדר באוכל, רציתי לקבל ידע, כי היום נכנסים לסופר ולא יודעים מה לקחת, אבל היום אני נכנסת לסופר וזה נורא קל כי אני יודעת ש90 % מזה אני לא צריכה, זה נרא כייף וחוסכים כסף, ועושים טוב לגוף שלנו ולבריאות שלנו..

אז ככה קודם כל אני מרגישה בריאה,

אני בת 30 אז 15 שנה לפחות מתוך זה לא היה פעם אחת שאחרי שאכלתי הרגשתי טוב מבחינת מצפון, מבחינת הרגשה, מבחינת להרגיש טוב... בשבילי אוכל היה משהו אסור ולא משנה איזה אוכל זה, הייתי מרגישה אשמה ואחרי ארוחה לא הייתי מרגישה טוב, זה פעם ראשונה שבמשך שלוש שבועות, כל יום אני אוכלת ואני מרגישה טוב, מכל הבחינות אני לא מרגישה כבדות אחרי ארוחה זאת אומרת אני בריאה, דבר ראשון. גבר שני כאבי ראש, צרבות, עייפות, פתאום התפנה זמן, פתאום יש לי זמן...רזיתי 3.600 ק"ג,

הייתי עוברת את הסדנה הזאת עוד פעם, והייתי רוצה לעבור אצלך במיוחד סדנאות אחרות,

ברוך השם אני בריאה אבל סדנה שקשורה לתזונה לידע, למתכונים..

את פשוט מדהימה! וזה בזכותך."

"הסדנה הלכה יפה מאוד, הסדנה גרמה לי להקפיד, ככל שיותר הקפדתי הדבר נעשה יותר קל, גם הזמן שלקח להכין את הדברים התקצר באופן משמעותי.

קוצר הנשימה שהיה לי לפני כן פסק, הצלחתי להכנס לבגדים שלא הצלחתי לפני רזיתי כ-5 ק"ג, תוך חודש אני חושבת שזה מאוד משמעותי. הגעתי לתהליך הזה כי כל מה שאכלתי עד אז הציק לי,

וכבר מאמצע הסדנה הרגשתי שאני לא מרגישה את הקיבה, אז כמו שאומר סיני זקן: "אם נעל לא לוחצת אז לא מרגישים את הרגל", אז ככה אני ממש כבר לא מרגישה את הקיבה שלי.

אני חושבת שאני אעשה לי את זה כדרך קבע, מה שמומלץ זה (סדנה) פעמיים בשנה, זה מה שאני אעשה." 

"אני יכולה להגיד שבהתחלה מאוד חששתי, אמרתי אין דברים שאני יכולה לאכול כמו שהייתי רגילה...אני מרגישה הרבה יותר קלילה, הרבה יותר נינוחה, מצבי הרוח הירודים שהיו לי חלפו, אני באמת מרגישה הרבה יותר חיונית, אומרים עליי שאני נראית הרבה יותר מאושרת כאילו שאני נמצאת במקום טוב יותר.

וכן אני חושבת שמה שאנחנו אוכלים זה מה שאנחנו אחר כך, רזיתיח כמעט 4 קילו.

סבלתי מהליקובקטר פילורי שיצר לי הרבה צרבות, ומצבי רוח ירודים, וגם אני מרגישה שמה שאני אוכלת לא מנפח לי את הבטן כמו שהיה לי עד עכשיו, אין לי צרבות בכלל

אני מרגישה יותר ערנית, הרבה יותר חיונית, אני בחלט מרגישה שאני רוצה להמשיך באותם קווים מנחים של הסדנה ואני בהחלט מרגישה שפעם בשנה (סדנה) כדאי."    

"עברה בסדר גמור, הסיבה שהגעתי לפה שהרגלי האכילה שלי, לא היו טובים, אכלתי מכל דבר הרבה, הסדנה הזאת מלמדת אותי לאכול מעט.."

"...אני רגישה שמה שאני אוכלת משביע אני לא רעבה...זה ממש פנטסטי גם אני יורדת במשקל, ירדתי 4.700 ק"ג, הייתי סובלת מריפלוקס כזה ואין לי את זה כבר כמה זמן מאז שהתחלתי את הסדנה, האוכל טעים מאוד אני אאמץ אותו ואוכל ככה כל הזמן, ככה החלטתי...הדיאטה הזו ממש טובה, זה אוכל טעים, מזין בריא... "

סדנת ניקוי הגוף מרעלים:

 

4 מפגשים בני שעה ושלושת רבעי כל מפגש.

ניתן לבצע את הניקוי בתקופת שגרה,

אין צורך לקחת פסק זמן מהחיים,

יש לפנות בממוצע כ- 30 דקות ביום (זה הכל!) להכנת הרכיבים לניקוי. 

 

4 מפגשים בקליניקה בהוד השרון, באווירה כפרית, איכותית בכיף גדול!

להוריד מינונים של תרופות לצרבות או לרוב להפסיק ליטול תרופות לצרבות, ובעיות קיבה אחרות, לרזות ולשפר מאוד את בריאותך, הצטרף /פי עוד היום!

עוקבים יקרים,

לא תתקיימנה יותר במרכז שלנו  סדנאות כי יצאתי לפנסיה. 

בריאות טובה והצלחה לכולנו.

בברכה, ד"ר דורית מאיר 

 

 

 

לפרטים נוספים:

תודה!