סדנאות ועידכונים

סדנת ניקוי רעלים לטיפול בלחץ דם בשיטת ד"ר דורית מאיר

סובל/ת מיתר לחץ דם?

סובל/ת מלחץ דם נמוך?

סובל/ת מסחרחורות? בחילות? עייפות? בעיות ריכוז?

רוצה להפסיק ליטול תרופות נגד לחץ דם?

רוצה לרזות 11-3 קילו בחודש?

גלה/י שיטה ייחודית ומוכחת לשיפור משמעותי בלחץ הדם, ואף לרוב, החלמה והפסקת נטילת תרופות נגד לחץ דם, הפסקת החולשה, הבחילות והסחרחורות, תוך מספר שבועות, גם אם המקרר הוא חברך הטוב ביותר וספורט הוא מילה גסה עבורך. 

הצטרף/י לסדנת ניקוי רעלים עוד היום!

למה את/ה מחכה?

הגיע הזמן להחזיר את ההנאה ואיכות החיים!

הגיע הזמן לטפל בבעיית לחץ הדם לפני שיהיה מאוחר מדי...

להפסיק לסבול מבעיית לחץ-דםלשפר את הבריאות בקלות מפתיעה ובכיף.

 • לשפר משמעותית! ואף לרוב, להחלים לגמרי מבעיית לחץ הדם.

 • להפחית ואף לרוב, להפסיק ליטול תרופות וכדורים נגד לחץ דם.

 • להפסיק להרגיש חולשה.

 • להפסיק כאבי ראש, בחילות וסחרחורות.

 • לשפר מאוד את מצב הבריאות.

 • ללמוד לאכול טוב ומזין.

 • לקבל כלים מעשיים לאכילה נכונה לכל החיים.

 • לשינה טובה יותר.

 • לשיפור המצב רוח.

 • למלא מצברים ולהרגיש חיוניות.

 • לעבור חוויה חדשה, מהנה ומתקנת.

 • לשפר את איכות החיים.

 • להרגיש קלות וערנות.

 • לתת לעצמך הזדמנות.

 • לנקות את הגוף מרעלים.

 • לרזות לרוב 3-11 קילו.  

הצטרף/י היום גם את/ה לאלפי בוגרי סדנה מרוצים

ובמהלך החודש תנצח/י את בעיית לחץ הדם ותרזה/י 3 עד 11 קילו!

"במפתיע, בקלות, היו לי חששות מאוד כבדים כששמעתי מה מצפה לנו, בהחלט בקלות, קודם כל במחינת הסדנה זה קל בצורה בלתי רגילה, לא רק קל זה נעים, זה טעים, פתאום כל המזונות שאף פעם לא שמתי עליהם דגש, הם מאוד טעימים, גיליתי אותם מחדש כמו שנאמר, התאהבות מחדש במזונות האלה, הדבר העיקרי שבגללו באתי זה הלחץ דם הגבוהה,

ובאמת היום אני יכולה להגיד שיש לי היום לחץ דם תקין, אני עדיין עם קצת תרופות, אבל הוא תקין לחלוטין.

"פתאום שמתי לב, אני כל הזמן סבלתי מהיד הזו לא יכולתי לקפל אותה...דבר שלישי שבכלל שכחתי ממנו, שלושה שבועות אני בלי גל חום אחד, כל יום היו לי גלי חום, פתאום נזכרתי שאני בלי גלי חום, ירדתי 4.5 ק"ג, שזה בכלל תופעת לווי נהדרת וברוכה, ועוד דבר חשוב אני באה מהעבודה אני לא עייפה, מ6 וחצי בבוקר עד 12 בלילה עובדת, פעילה בלי להיות עייפה, זה מדהים, מומלץ בחום, לא הייתי יוצאת מהסדנה "

"הסדנה אפשרה את המודעות לתזונה ואורח חיים, מה שעלי זה השפיע שאני עושה פעילות גופנית, שזה חייב לבוא ביחד עם שינוי במזון, וההבט הכי משמעותי זה ההורדה בלחץ הדם, היה לי ערכים גבוהים בסביבות ה- 180 היום זה בסביבות ה-120, 130,  נטלתי כדור אחד ביום והורדתי אותו לחצי, רזיתי 7.5 קילו, זה הלך במהירות- מה שנקרא. הרגשה יותר טובה בבטן, היתה לי תקופה של כאבי בטן, עברו לגמרי, ומרגישים טוב, הייתי עושה (את הסדנה) פעם בשנה."

  

"היא (הסדנה) עברה בצורה מדהימה, האמת שחששתי אם אהיה מסוגלת בכלל, כשדברת על מסחטת מיצים, אז בכלל לא חשבתי שאכנס לנושא הזה, ונכנסתי לזה בהרגשה כיפית, מראש כמו שאמרת בזמנו יוצאים מחסומים, לבוא עם ראש פתוח וכך עשיתי. אני הגעתי עם לחץ דם גבולי ועם סכרת גבולית, א הסכרת עוד לא בדקתי, אבל הלחץ דם שיש לי בבית מכשיר ירד פלאות!

הייתי 145 או 150 על 90, 95 ירדתי ל-120 לפעמים על 80, 127 על 82, 83 אלה הערכים. רזיתי בתקופה של 3 שבועות 4.300 ק"ג. אני אהבתי פתאום את האוכל הזה, שלא האמנתי שאוהב לאכול, את השילוב של האורז המלא והירקות ואני יודעת שהאורז המלא הוא מאוד בריא, ידתי עוד קודם אבל לא אכלתי בצורה כזאת, הנושא של המלח, באמת התרגלתי הרבה פחות מלח, ואני מרגישה את הטעם היותר טבעי של האוכל, חידד את הטעמים.

כן, (הייתי עוברת את הסדנה שוב) אני גם רוצה לעשות סדנת המשך."  

"קודם כל אני לא נרשמתי לסדנה אלה הובאתי על ידי אשתי לסדנא, היא באה והודיעה לי עוד שלושה ימים אנחנו מתחילים סדנא...הייתי די פסימי בהתחלה ולא כל כך שתפתי פעולה, זאת אומרת שתפתי פעולה אבל לא מעבר לזה, אבל אחרי שבועיים כשכבר היו תוצאות אז גם התחלתי לעזור לה ולשתף פעולה ואני חושב שעשינו את זה די בצורה טובה, ישנם כמה דברים שהם תוצאה של הסדנה הזו: 

א. כבר חודש ימים אני לא שותה קפה, ולא מרגיש צורך מיוחד...לגבי כמיהות לדברים מתוקים זה ירד בצורה משמעותית, נושא של תרופות בעיקר של לחץ דם אני הודרתי כבר חצי מתרופות, אני מאוזן עדיין, וכולסטרול גם הורדתי את התרופה וכרגע המצב הוא טוב, רזיתי 6 קילו"  

"אני יכולה להגיד בשתי מילים שהסדנה עברה בקלי קלות, ממש בקלי קלות, הייתי תלמידה ממושמעת, עשיתי מה שנאמר, והגעתי לתוצאות תוצאות שבחיים לא הגעתי אליהם, רזיתי 5 ק"ג, הלחץ דם התאזן לי, סבלתי מצרבות בצורה מטורפת, כל בוקר כדור כדי להרגיע את הסרעפת, ואני כבר חודש לא לוקחת כדור, חוץ מזה, אני מרגישה שאני פורחת, ממליצה בחום.

כן (הייתי עוברת את הסדנה עוד פעם) בהחלט!"  

"הסדנה עברה מצויין, יש לי תחושת סיפוק, לא האמנתי שאצליח והינה הצלחתי, הצלחתי לא להרגיש מרדף אחרי האוכל, לא אחרי מתוקים, הגעתי אחרי שהייתי חולה והייתי על אנטיביוטיקות, ורציתי לנקות מעצמי את כל הדברים, ובדרך ירד גם הסוכר מ-180 ל-110 לפעמים 90 לפעמים 100, 105, וצמצמתי בהזרקה, ולחץ הדם התאזן,

הרבה פעמים היה לי 150 160 עם תרופות, עם תרופות! ועכשיו 117, 120, 80. (רזיתי)  8.5 קילו."

"שום דבר (שום צורך למתוק) אני קונה עוגות לאימי ולילדים ושום דבר לא מושיטה יד לשם, ולא קשה לי, זה לא שאיזה כוח רצון מופעל, אלה משהו פנימי לא רוצה יותר,

ואני מודה לדורית שנתנה לי את ההזדמנות.

בוודאי! (שהייתי עוברת את הסדנה שוב)." 

סדנת ניקוי הגוף מרעלים:

 

4 מפגשים בני שעה ושלושת רבעי כל מפגש.

ניתן לבצע את הניקוי בתקופת שגרה,

אין צורך לקחת פסק זמן מהחיים,

יש לפנות בממוצע כ- 30 דקות ביום (זה הכל!) להכנת הרכיבים לניקוי. 

 

4 מפגשים בקליניקה בהוד השרון, באווירה כפרית, איכותית בכיף גדול!

להסדיר ולטפל בלחץ הדם, לרזות ולשפר מאוד את בריאותך, הצטרף/פי עוד היום!

עוקבים יקרים,

לא תתקיימנה יותר במרכז שלנו  סדנאות כי יצאתי לפנסיה. 

בריאות טובה והצלחה לכולנו.

בברכה, ד"ר דורית מאיר 

 

 

 

לפרטים נוספים:

תודה!