סדנאות ועידכונים

4 דרכים לסילוק רעלים ושיפור הבריאות

עובדה היא שרעלים בגוף מאטים ירידה במשקל ויכולים לגרום למחלות. עד שיפצחו את הקוד הגנטי, עד שימציאו תרופת קסם למניעת השמנת יתר, למניעת סכרת ועוד מחלות רבות, עלינו לעזור לגוף להפטר מרעלים וללמוד תחזוקה נכונה של הגוף – למה לנסוע על רכב מלוכלך ומקרטע כשאפשר לנסוע על מרצדס נקייה?!

 

בגוף יש ארבעה מסלולים עיקריים לסילוק רעלים ושיפור הבריאות: שתן, צואה, זיעה ונשימה.

 

דרך השתן: הפרשת השתן נעשית על ידי הכליות. הכליות מווסתות את המלחים והנוזלים, ומפרידות מזרם הדם את חומרי הפסולת, כמו: אוראה (הנוצרת בכבד, מופרשת לדם ומהדם מתנקה על ידי הכליות ומופרשת לשתן). בארצנו, הנהדרת והחמה אנו חייבים להרבות בשתיית מים ובמתן שתן כדי למנוע ריכוז השתן ואבנים בדרכי השתן (מהצטברות מלחים). הפרעה בתפקוד הכליות עלולה לגרום להרעלת גוף. מומלץ לשתות כ 10 כוסות מים ביום.

 

דרך הצואה: אחת או שתיים פעולות מעיים ביום היא דרך טובה לניקוי רעלים מהגוף. אם אתה מתקשה לעמוד במשימה, תזונה נכונה מלאה בסיבים, יכולה לשפר מאוד את פעולת המעיים. סיבים יכולים לעזור במקרים של עצירות ושלשול, לשפר מצבים של משקעי פסולת ורעלים, יובש, גזים ועוד. שתה הרבה מים ואכול מזונות מלאים ובלתי מעובדים הקרובים ככל האפשר לצורתם הטבעית כמו: ירקות, פירות, סוגי אגוזים וזרעים טבעיים, דגנים מלאים ושומנים לא רוויים בכבישה קרה.

 

דרך הזיעה: העור הוא האיבר הגדול ביותר, אפשר לנצלו כעוד דרך לסילוק רעלים. פעילות ספורטיבית הגורמת להזעה שלוש ארבע פעמים בשבוע, יכולה לסייע לגוף בסילוק מלחים וכימיקלים אחרים. אופציה אחרת לשיפור זרימת הדם, הזעה ולסילוק רעלים היא הסאונה. ישנם מחקרים המוכיחים כי טיפול בסאונה מגביר הפרשה של מתכות כבדות (עופרת, כספית, קדמיום).

 

הריאות: למד לנשום נכון, עם כל נשימה נכנס אל הגוף חמצן (לצערנו, עם החמצן מגיעים גם חומרים לא רצויים כמו: זיהום אוויר, אבק, אלרגנים מחיות מחמד וצמחים). נשימה שטחית ומוגבלת מצמצמת את יכולת החמצן הנקי להגיע לכל הרקמות ובכך לעודד ולזרז את התחדשות התאים וריפוי הגוף.  

 

יש עוד דברים שאפשר לעשות לבד על מנת לשפר את היכולת הטבעית של הגוף להפטר מרעלים ובכך להרגיש יותר טוב!

 

ללמוד ולקבל כלים מעשיים לכל החיים לתזונה נכונה, לירידה במשקל ולשיפור הבריאות על ידי סילוק רעלים מומלץ להצטרף לסדנת ניקוי רעלים.

איזה כיף!!המחזור ה- 352!!!

לתכנית הניקוי הפרונטלית להרזיה ובריאות יוצאת לדרך!

בהתאם לתו הסגול והירוק  ובהצגת תעודת מתחסן או מחלים.

תכנית  האונליין לניקוי רעלים ליישום מיידי  ועתה במחיר מבצע!

לפרטים ורכישה לחץ כאן 

 

תכנית האונליין המקיפה ל:הרזיה, גמילה ושחרור מסוכרים ומאכילה רגשית ליישום מיידי ועתה במחיר מבצע!לפרטים ורכישה לחץ כאן!

 

 תכניות הניקוי הפרונטליות הקרובות בהוד השרון: 

 יום חמישי ערב ה-29.07

בשעה 19.00-20.45

לפרטים  בקישור:

קורס האונליין: לאכול מתוק בלי נקיפות מצפון: הכנת מתוקים טעימים, בריאים ומהירי הכנה ושייקים ושילובם בתפריט להרזיה.

לפרטים ורכישה לחץ כאן

צור קשר

תרצו לשוחח או להתייעץ?

מלא טופס ונחזור אילך בהקדם

  • Facebook Social Icon
  • YouTube Social  Icon
WhatsApp_Icon.png

 .כל הזכויות שמורות לד"ר דורית מאיר מאמנת ומנחה ©

.סדנאות ניקוי רעלים, בדיקה להתאמת מזונות, שיפור איכות חיים, בריאות מיטבית והרזיה  

לפרטים נוספים: