סדנאות ועידכונים

רזיתי 16 קילו ולחץ הדם התאזן כתבה בעיתון

מאת: ד״ר דורית מאיר

 

ד״ר דורית מאיר,דיאטנית ,נטורופתית ומאמנת אישית להרזיה, מנחה סדנאות לניקוי רעלים,מרזים ומבריאים וסדנאות למבוגרים, נוער וילדים בשילוב אימון אישי COACHING להרזיה, דיאטה לפי סוג דם ואבחון ייחודי  להתאמת מזונות.

 

רזיתי 16 קילו ולחץ הדם התאזן באמצעות סדנא לניקוי רעלים שעברתי.

 

שלום לכולם,

אם הייתי אומר לכם שאפשר להוריד לחץ דם של שנים וכדורים ללחץ דם בחודש אחד, הייתם מאמינים? גם לי זה נשמע הזוי, אך לי זה קרה!!!

שמי נדב, בן 52 מרמת השרון.הייתי עד לפני 8 שנים גבר במשקל גוף נורמלי- ללא עודפי משקל. לפני 8 שנים התגרשתי ובנוסף־ התחילו לפטר עובדים בחברת ההיטק בה עבדתי שנים והרגשתי איך האדמה רועשת וגועשת מתחת לרגלי.זה כמובן השפיע על מצב הרוח והתחלתי למצוא נחמה והנאה מרובה באוכל. הפסקתי לעשות פעילות גופנית והתחלתי לאט ובטוח לתפוח.כתוצאה מההשמנה שלי לחץ הדם עלה והתחלתי לאזן אותו -בהמלצת הרופא בעזרת שני כדורים( אחד לא עזר).

הרגשתי כמו גוש שומן, שמחת החיים שלי הלכה ונעלמה והרגשתי איך ההשמנה מחבלת בכל פיסת חיים שלי. ניסיתי כל מיני דיאטות שלא החזיקו מעמד יותר משבועיים. לפני חודשיים פגשתי חבר שרזה מאוד וסיפר לי שהוא הולך לסדנת ניקוי רעלים אצל ד״ר דורית מאיר מהוד השרון ושכולם יורדים שם במשקל ומשפרים את בריאותם.

נרשמתי לסדנה הקרובה, האמת היא שדי חששתי איך אוכל להתמיד בסדנה בלי קפה ובלי המתוקים שאליהם הייתי מכור ואיך אסתדר בעבודה עם האוכל.בשלושת הימים הראשונים היה קצת קשה, אך הופתעתי לגלות כעבור מספר ימים שהתהליך הולך ונהיה קל יותר ויותר ובמיוחד: לא התגעגעתי לקפה ולמתוקים ולא הייתי בכלל רעב. ההפתעה הגדולה יותר היתה, שתוך 10 ימים לחץ הדם ירד משמעותית ובהמלצת הרופא המטפל שלי התחלתי להוריד כדור אחד וכעבור שבועיים נוספים הורדתי גם את הכדור השני: גם הרופא שלי היה מאוד מופתע מהתוצאה הנהדרת הזאת. ולגבי המשקל: הקילוגרמים העודפים הלכו ונעלמו.

ירדתי בתום חודש של ניקוי 9 קילוגרם ופשוט נראיתי והרגשתי הרבה יותר טוב.

כל האנשים בסדנה ירדו יפה במשקל ושיפרו את בריאותם:לחץ הדם התאזן, שני חולי סכרת שיפרו את הערכים של הסוכר, כאבי ראש נעלמו....

לאחר תהליך הניקוי היה לי כבר הרבה יותר קל להמשיך במסלול של הרזיה ואכילה בריאה, והיום- חודשיים אחרי תחילת התהליך אני עם מינוס 16 קילו ועם לחץ דם מאוזן בלי כדורים!!

וכן: הרבה יותר אנרגטי ומצב רוח מרומם.

היום אני מבין את המשמעות והחשיבות של ניקוי גוף ושמח שיש פתרון טוב לשיפור הבריאות וכמובן ממליץ לכל מי שסובל מבעיית השמנה, לחץ דם, סכרת או בעיות בריאות אחרות לעבור את הסדנה לניקוי רעלים ובכך לאזן את הגוף.מחלה היא לא גזר דין לכל החיים ואפשר- אם רוצים לשפר את המצב.אני כותב לכל אלה שרוצים להבריא ולרזות: יש פתרון ואין סיבה שלא תבחרו בו, ואל תגידו: לא ידעתי: עכשיו זה כבר בידיים שלכם... .

 

כל טוב

עוקבים יקרים,

לא תתקיימנה יותר במרכז שלנו  סדנאות כי יצאתי לפנסיה. 

בריאות טובה והצלחה לכולנו.

בברכה, ד"ר דורית מאיר 

 

 

 

לפרטים נוספים:

תודה!