סדנאות ועידכונים

לוגו המרכז לבריאות הרזיה וניקוי רעלים
ד"ר דורית מאיר

סדנת ניקוי רעלים לטיפול בנפיחויות ובצקות ברגליים ובגוף בשיטת ד"ר דורית מאיר

סובל/ת מנפיחויות ובצקות ברגליים? בגוף?

סובל/ת מכאבי ברכיים?

הרגליים נפוחות?

הנעליים לוחצות?

הפסקת לרקוד?

רוצה להוריד מינונים ואף לרוב להפסיק ליטול תרופות?

רוצה לרזות 11-3 קילו בחודש?

ד"ר דורית מאיר

הנה שיטה מוכחת שלא תלמד בשום מקום, שבלעדיה לעולם לא תצליח/י להוריד את הנפיחויות והבצקות ברגליים ובגוף ולטפל בכאבי הברכיים, את השיטה תוכל ליישם כבר מהמפגש הראשון ולראות את הנפיחויות והבצקות יורדות משמעותית וגם לרוב מתרפאות ונעלמות!

לפרטים והרשמה לסדנת ניקוי רעלים לטיפול בנפיחויות ובצקות, כאבי ברכיים ברגליים ובגוף, 

ולשיפור עצום בבריאותך בשיטת ד"ר דורית מאיר

מלא/י טופס:

הצטרף/י לסדנת ניקוי רעלים עוד היום!

 

להפסיק לסבול מכאבים ונפיחויות, לשפר את הבריאות בקלות מפתיעה ובכיף.

הגיע הזמן להחזיר את ההנאה ואיכות החיים!

 • לשפר משמעותית! ואף לרוב, לרפא לגמרי נפיחויות ובצקות בברכיים, ברגליים ובגוף.

 • להפחית, להוריד מינונים ולרוב, להפסיק ליטול תרופות וכדורים.

 • להפסיק להרגיש חסרי אונים.

 • לשפר מאוד את מצב הבריאות.

 • ללמוד לאכול טוב ומזין.

 • לקבל כלים מעשיים לאכילה נכונה לכל החיים.

 • לשינה טובה יותר.

 • לשיפור המצב רוח.

 • למלא מצברים ולהרגיש חיוניות.

 • לעבור חוויה חדשה, מהנה ומתקנת.

 • לשפר את איכות החיים.

 • להרגיש קלות וערנות.

 • לתת לעצמך הזדמנות.

 • לנקות את הגוף מרעלים.

 • לרזות לרוב 3-11 קילו.  

הצטרף/י היום גם את/ה לאלפי בוגרי סדנה מרוצים

ובמהלך החודש תנצח/י את הבצקות וכאבים ברגליים ובגוף ותרזה/י 3 עד 11 קילו!

"אני פשוט לא יודעת איך להסביר, לא תארתי לעצמי שאני אהיה מסוגלת לבצע, כי עברתי סדנאות כאלה ואחרות, עם הגיל המופלג שלי, דיאטות כאלה ואחרות, רופאים, דיקור, אבל סדנה כזאת אף פעם לא פגשתי, ואני מאוד מרגישה מעולה מצויין, ויש לי תגובות מאנשים שאני פוגשת, אומרים לי סוף סוף רואים אותך רואים את העיניים שלך.. לקח לי זמן, שאסימון ירד, ממה זה נובע, ואני רוצה להגיד לך תודה רבה על זה.

מבחינת אנרגיה, אני בזמן האחרון לא הרגשתי טוב, תודה לאל, אני מקבלת כוחות חדשים, פשוט מאוד כיף לי. את גם כועסת עלי שאני לא רעבה - אני לא רעבה! לא תארתי לעצמי שאוכל אורז מלא, שאוכל דברים כאלה. אנחנו כאן כבלנו כלים, שמענו כל שבוע מה מותר ומה אסור, חיבור של מזונות, וזה כל הזמן הולך איתי. רזיתי 4.3 ק"ג ממתי שהתחלתי דיאטה 8 קילו זה המון!! ההקפים שלי צרים יותר!  יש לי בעיה לכן הגעתי לכאן: נפיחות ברגליים, וכמו שאמרתי עשיתי דיקור סיני, עשיתי טיפול כזה וכזה - אף אחד לא עזר לי, לא רופאים ולא מטפלים למיניהם. כאן אני לא מאמינה! אני מקווה שאמשיך כך, הנפיחות ירדה וכל הגוף שלי נעשה צר יותר, הייתי עוברת שוב (את הסדנה) איזו שאלה!   "

"יש לי בעיה עם הברכיים, והרופא אמר שרק ניתוח יכול להציל אותי, והוא אמר אם את תצליחי לרזות הניתוח קצת יזוז, ולמען הברכיים באתי הנה. אני מרגישה ועוד איך! הן כל בוקר אומרות לי תודה רבה, והגב התחתון אומר לי תודה רבה, אני קמה והולכת בלי לחשוב אם אני אקום היום או לא."

  

"קודם כל קל מאוד הרבה יותר קל ממה שציפיתי, ביום הראשון שישבתי כאן חשבתי לעצמי: מה אני מכניסה את עצמי לצרות, באתי הביתה אמרתי אני מתחילה, להפתעתי זה היה מאוד מאוד קל וכיף. ולהפתעתי כל הכלי דם בכפות הרגליים שלי נעלמו, היו לי כלי דם קטנים שגרמו לי לצבע שחור ברגל, זה נעלם לחלוטין. ירדתי 5 קילו שאני לוחמת 4 שנים להוריד את זה, אני רוצה עכשיו להמשיך. בטוח! (שהייתי עושה שוב את הסדנה) וגם המלצתי כבר לכמה חברות.

פחות צרבות והרגשה כללית מדהימה."  

"אני צריכה לעבור בקרוב ניתוח ברגליים ועלי לרדת במשקל במהירות רבה, כששמעתי שדורית עושה סדנת ניקוי, החלטתי  לבוא ולנסות, ואני מאוד מאוד מרוצה כי גם אני נמצאת בסביבת הבית שלי, ההכנה של האוכל מאוד מאוד קלה, אני בכלל לא רעבה, יש הרבה מאוד מה לאכול ואני מגוונת את התבשילים שאני מכינה מכל הדברים שדורית מאפשרת לנו לאכול, הסדנה ממש עוברת לי בנעימים. ירדה לי הנפיחות ברגליים, הנעליים נעשו ממש רחבות, נופלות לי הנעליים מהרגליים. ירדתי בנתיים 5 קילו בשלושה שבועות, ואני מאמינה שאגיע מהר למטרה בעזרתה של דורית. אני מרגישה טוב, אני מאוד שמחה שירדתי במשקל 5 קילו ואני תקווה לרדת עוד במהירות גבוהה יחסית, בקלות בלי הרבה מאמץ."

"די בקלות יחסית, זה משהו חדש שלא עשיתי אותו אף פעם, אבל בסך הכל כיף. שינויים? גם המשקל 8.3 קילו, קפה הפסקתי לשתות שזה גם מוזר, לא הייתי מכור ברמות אבל לא נגעתי, אני עושה הרבה ספורט אני חושב שזה עוזר אני ישן יותר טוב בלילה זה גם משהו שאני מרגיש. אני מרגיש גם איזה שהו שינוי בעור שלי, הנושא של היציאות הסתדר גם בצורה טובה, נהנתי, כן (הייתי עובר את הסדנה עוד פעם)".  

"אין דיאטה שלא עשיתי ושמעתי מחברה שהיא עברה והיא רזתה והיא הייתה מאוד מאוד מרוצה, והגעתי ואני מאוד מרוצה. אני הגעתי בגלל הסכרת, ירדתי כל כך יפה בסך הכל 5.7 ק"ג, בשבוע הראשון 3.5 זה נתן לי פוש. הסוכר מ-180,185, 190 ל- 104. היו לי גם כן בצקות ברגליים, והבצקות כבר אינם. ואני מרגישה נהדר. כן בהחלט, (הייתי עוברת את הסדנה עוד פעם)".

"מאוד הופתעתי, כי כש שמעתי על הסדנה בהתחלה מאוד התרשמתי, אבל, התרשמתי מהרבה דיאטות ומהרבה סוגים של דיאטיקנים ולכן קבעתי איתך פגישה אישית ושתחתי לפנייך את כל הבעיות שלי, ואמרתי לך תשמעי אני לא יורדת במשקל אני אדוקה, אני מקפידה, אני עושה כל מה שאומרים ואני לא יורדת במשקל, והפלא ופלא פתאום אני מרגישה שאני יורדת במשקל, אני לא האמנתי, פשוט באמת לא האמנתי, ובעלי עוד יותר לא האמין, ירדתי 6.3 ק"ג ! 

היו לי בצקות ברגליים, בצורה חולנית פשוט חולנית אני הולכת עד היום עם ריצרץ' פתוח מתוך הרגל אבל הם כבר נסגרות! 

פשוט היו לי רגליים שתי בטטות, זה היה נורא - זה נעלם קבלתי רגליים שאני יכולה לרקוד איתם. עוד דבר שהיה, היו לי המון גרודים בפנים, הייתי מגרדת את הפנים כל הזמן, לא יודעת למה וזה פשוט חלף כלא היה, ובכלל אני מרגישה טוב, ברוך השם.  הייתי עוברת עוד פעם (את הסדנה), אני אישה דתית ומאוד שמחתי שיש לך התייחסות מדי פעם, שאת אומרת לשומרי שבת אז מי שדתיה שתדע...אז תודה רבה לך."  

סדנת ניקוי הגוף מרעלים:

 

4 מפגשים בני שעה ושלושת רבעי כל מפגש.

ניתן לבצע את הניקוי בתקופת שגרה,

אין צורך לקחת פסק זמן מהחיים,

יש לפנות בממוצע כ- 30 דקות ביום (זה הכל!) להכנת הרכיבים לניקוי. 

 

4 מפגשים בקליניקה בהוד השרון, באווירה כפרית, איכותית בכיף גדול!

לטפל בנפיחויות ובצקות ברגלים ובגוף, לרזות ולשפר מאוד את בריאותך, הצטרף/פי עוד היום!

מלא/י טופס

כתובת: ר"ח השקמים 46 א' הוד השרון 

עוקבים יקרים,

לא תתקיימנה יותר במרכז שלנו  סדנאות כי יצאתי לפנסיה. 

בריאות טובה והצלחה לכולנו.

בברכה, ד"ר דורית מאיר 

 

 

 

לפרטים נוספים:

תודה!