סדנאות ועידכונים

לוגו המרכז לבריאות הרזיה וניקוי רעלים
ד"ר דורית מאיר

ד"ר דורית מאיר

סובל/ת מדלקות פרקים? סובל/ת מכאבים? מדלקות בגידים? מכאבי ברכיים? הפרקים כואבים?

קשה לך לזוז?

קשה לעשות תנועות מסויימות שהיית רגיל לעשות?

רוצה להוריד מינונים של תרופות? או לרוב להפסיק ליטול תרופות

ולשפר מאוד את בריאותך? 

רוצה לרזות 11-3 קילו בחודש?

סדנת ניקוי רעלים לטיפול בדלקות פרקים, כאבי ברכיים ופרקים בשיטת ד"ר דורית מאיר

גלה/י איך רוני שסבלה מכאבי פרקים, גילתה את "סדנת ניקוי רעלים בשיטת ד"ר דורית מאיר" שעזרה לאלפי אנשים להפחית ולרפא כאבים, כאבי ברכיים ופרקים, להוריד ולהפסיק שימוש בתרופות ולהרזות עד 11 ק"ג! כל זאת בארבעה שבועות של כייף וללא כל מאמץ מיוחד.  

לפרטים והרשמה לסדנת ניקוי רעלים לטיפול בכאבים בגוף, דלקות פרקים ולשיפור עצום בבריאותך בשיטת ד"ר דורית מאיר

מלא/י טופס:

הצטרף/י לסדנת ניקוי רעלים עוד היום!

הגיע הזמן לעשות שינוי !

לרדת במשקל, לשפר את הבריאות בקלות מפתיעה ובכיף.

 • לטיפול בדלקות פרקים.

 • לטיפול בכאבים.

 • לשיפור משמעותי או לרוב ריפוי דלקות וכאבים בגידים ומפרקים.

 • להוריד מינונים או לרוב להפסיק ליטול תרופות לכאבים ובעיות בשכמות, ברכיים ומפרקים אחרים בגוף.

 • לזוז,להתנועע יותר בקלות.

 • להרגיש שהליכה ופעילות ספורטיבית יותר קלה וכבר לא כואב כמו לפני הסדנה. 

 • לשפר מאוד את בריאותך.

 • לשינה טובה יותר.

 • לשיפור המצב רוח.

 • למלא מצברים ולהרגיש חיוניות.

 • לעבור חוויה חדשה, מהנה ומתקנת.

 • לשפר את איכות החיים.

 • להרגיש קלות וחיות.

 • לתת לעצמך הזדמנות.

 • לנקות את הגוף מרעלים.

 • לרזות לרוב 3-11 קילו.  

הצטרף/הצטרפי היום גם את/ה לאלפי בוגרי סדנה מרוצים

ובמהלך החודש הקרוב: כאבים, דלקות, בעיות בברכיים ובמפרקים ירדו משמעותית ותרזה/י 3 עד 11 קילו

"האמת שהופתעתי לטובה, הגעתי מהמלצה של חבר, לא כך כך רציתי לרדת במשקל, רציתי לעשות ניקוי אני מאוד מאמין בזה, והרגשתי את עצמי מתנקה...בעיות ברכיים שטיפ טיפה היו  לי הרגשתי הטבה, אחרי אימון תמיד הייתי מרגיש, לא היה חסר לי אוכל לא היה חסר לי בשר, לא היה חסר לי לחם אני גם אוהב מאוד פחממות, ירדתי 5.250 ק"ג בשלושה שבועות."

"קודם כל אני רוצה לאמר שהסדנה הזאת מבחינתי היא מתנה נהדרת, אני הגעתי לכאן כמכורה כבדה למתוקים, וההישג המשמעותי הוא שאני חדלתי לאכול מתוק, אם עד לפני הסדנה דבר ראשון בכל בוקר הייתי צריכה לאכול חבילת ביסקוויטים מתוקים, אני ממש נטרלתי לגמרי את המתוק, הכמיהה פחתה באופן משמעותי. ההישג השני שלי לטובת הסדנה: התחלתי לאכול נכון, התחלתי להבין מזה אורז מלא, אפשר לאכול אורז מלא אם יודעים איך לבשל אותו ולתבל אותו בתבלינים הנכונים. ההישג המשמעותי הנוסף הוא: שאני מרגישה שאני בעל הבית, אני שולטת במה שנכנס לתוך הגוף שלי. הישג נוסף משמעותי שלי: זה חיבתי הגדולה פתאום למיצי גזר ולמיצי ירקות, אחד הדברים הבריאים ביותר שאפשר לעשות, וכמובן שהורדתי במשקל ירדה ממני הנפיחות,

אפילו הכאבים בפרקים שסבלתי מהם באזור הכתפיים אני בתחושה שנעלמו, אני מאוד ממליצה על הסדנה, מכל הלב אמיתי לא שלמו לי, לא שכנעו אותי, זה פשוט עובד..."  

"במפתיע, בקלות, היו לי חששות מאוד כבדים כששמעתי מה מצפה לנו, בהחלט בקלות, קודם כל במחינת הסדנה זה קל בצורה בלתי רגילה, לא רק קל זה נעים, זה טעים, פתאום כל המזונות שאף פעם לא שמתי עליהם דגש, הם מאוד טעימים, גיליתי אותם מחדש כמו שנאמר, התאהבות מחדש במזונות האלה, הדבר העיקרי שבגללו באתי זה הלחץ דם הגבוהה, ובאמת היום אני יכולה להגיד שיש לי היום לחץ דם תקין, אני עדיין עם קצת תרופות, אבל הוא תקין לחלוטין.

"פתאום שמתי לב, אני כל הזמן סבלתי מהיד הזו לא יכולתי לקפל אותה...דבר שלישי שבכלל שכחתי ממנו, שלושה שבועות אני בלי גל חום אחד, כל יום היו לי גלי חום, פתאום נזכרתי שאני בלי גלי חום, ירדתי 4.5 ק"ג, שזה בכלל תופעת לווי נהדרת וברוכה, ועוד דבר חשוב אני באה מהעבודה אני לא עייפה, מ6 וחצי בבוקר עד 12 בלילה עובדת, פעילה בלי להיות עייפה, זה מדהים, מומלץ בחום, לא הייתי יוצאת מהסדנה "

"הסדנה עברה מצוין, עכשיו רזיתי 5.3 ק"ג, אבל באוקטובר עשיתי גם סדנה וירדתי 8.5 ק"ג, עד עכשיו לא עליתי במשקל, מהסדנה אז לא עליתי בכלל, אני מרוצה. אני מאוד ערנית ואני מאוד פעילה, וישנה טוב בלילה, יש לי בעיה עם אסטמה אז עכשיו אני ישנה טוב, לא משתעלת כל כך, האסטמה יותר טוב, וגם הפרקים יותר טוב, אני מאוד מרוצה, פעם שנייה (בסדנה) ואני ממשיכה עוד."

"אני יכול להעיד על עצמי שאני 40 שנה בדיאטה ורק השמנתי, וחסה בכלל לא יכולתי להסתכל על חסה, היום אני מבין שזה פשוט משביע, מוזר...וחלק שאני הכי נהנה ממנו שנגמלתי מבצקים ומסוכר, פשוט לא בא לי יותר, הורדתי הרבה כמעט 7 קילו, היו לי כאבים בברכיים שנעלמו, 20 שנה עושה הליכה, אחרי סיום ההליכה מקבל תאבון יושב ומרביץ, עכשיו זה פשוט - לא בא לי! את ההליכה אני ממשיך לעשות, אני שותה את המיצים זהו!

בעוד שנה אנחנו נפגש (לעוד סדנה) אני מקווה שאהיה בלונדי עם עניים כחולות. "

"הסדנה עברה עלי בצורה יוצאת מן הכלל, אני חולת סכרת, ומטופלת בכדורים, והיה איזה שלב שהייתי צריכה להזריק אינסולין בערב כי בבוקר הסוכר שלי היה 150, ומאז ההתחילה הסדנה, את אמרת לנו שזה ירד וכולי ולא כל כך האמנתי הייתי נורא סקפטית, ובדקתי את הסוכר, אחרי איזה חמישה ימים כבר, ופתאום ראיתי 87, 95, היום יש לי קבוע 103, 104, שזה בעני השג עצום. אינסולין בטוח אני לא אצטרך להזריק שזה הדבר שהכי משמח אותי. דבר נוסף בבוקר הייתי קמה ובקושי הולכת היו לי כאבים בכל מני מקומות, זה לא היה משהו ממוקד, היום אני קמה ותיק רצה למטבח והכל בסדר, לא כואב לי שום דבר, אני מרגישה הרבה יותר ערנית בערבים, עור הפנים שלי ממש נעים וקורן, זה אין לי מה לבקש יותר. ירדתי כמעט 4 ק"ג, שהפעם הירידה היתה בפלג גוף העליון תמיד הייתי יורדת בפלג גוף תחתון, עכשיו זה ירד בצורה פרופורציונאלית, ואני מרגישה כאילו ירד ממני שומן, ולא ירד ממני נוזלים וכל מני בדיאטות אחרות, ועוד דבר שאני למודת דיאטות שעשיתי הכל, כל מה שיש בשוק הישראלי, האמריקאי והכלל עולמי –עשיתי, והפעם היה לי באמת קל מבחינת הכמיהות מבחינת הרעב, מבחינת הטירוף הזה לחטיפים הג'אנקים   "

"בסדר, אני אגיד לך למה בסדר: כי למדתי לעשות סלט, והתחלתי לעשות לי אוכל, והקפדתי ואני גם לא רעבה כל כך, כמו שהייתי קודם, וגם אני רוצה להגיד שנכנסתי לכאן לא בשביל לרדת- לא בשביל 7 קילו...מה שהיה לי...כאן (בבטן) כבד ולא יכולתי לסבול את זה- וזה ירד!  וזה הכי חשוב לי. אני מרגישה לא כואב לי בגוף, הייתה לי דלקת בגוף (בכתפיים ובשכמות) לא יכולתי לזוז, זה היה יותר חשוב לי מהירידה במשקל."

"קודם כל הסדנה היתה בשבילי אתגר, שלא האמנתי שאני אעמוד בו, אני שונא אורז מלא, ועכשיו אני אוכל אורז מלא ובחמין הולך להיות אורז מלא! אז זה חידוש וגומרים לי את המגשים של האורז המלא בבית, אבל הנצחון הכי גדול בשבילי הוא לא המשקל למרות שגם במשקל פרצתי 5 קילו, אף פעם לא עשיתי כזה ירידה במשקל, בכזה זמן קצר, אבל הניצחון הגדול שלי הוא הסוכרת, הייתי שותה שני כדורים ביום, ומתעורר בבוקר עם 240, 250, אני לא שותה בכלל כדורים עכשיו, ואני מתעורר עם 95 לבין 120 -בלי כדורים בכלל! אז בשבילי זו ההצלחה הגדולה, כי החדשות הם שהגוף עובד. מרגיש יותר קליל, ישן הרבה יותר טוב. תנועה בגוף היו לי דלקות בגידים, בכתף היו לי תנועות שלא יכולתי לעשות, אני יכול לעשות, וזה חדשות גדולות מאוד, ואמרו לי שרזיתי.

אני חושב שצריך לעשות עוד פעם (את הסדנה), אני חושב שצריך להקפיד... "

ד"ר דורית מאיר מסבירה על הסדנה

סדנת ניקוי הגוף מרעלים:

 

4 מפגשים בני שעה ושלושת רבעי כל מפגש.

ניתן לבצע את הניקוי בתקופת שגרה,

אין צורך לקחת פסק זמן מהחיים,

יש לפנות בממוצע כ- 30 דקות ביום (זה הכל!) להכנת הרכיבים לניקוי. 

 

4 מפגשים בקליניקה בהוד השרון, באווירה כפרית, איכותית בכיף גדול!

להרגיש מעולה, להוריד מינונים של תרופות או לרוב להפסיק ליטול תרופות לכאבים, כאבי ברכיים ודלקות פרקים, לרזות ולשפר מאוד את בריאותך,הצטרף/פי עוד היום!

מלא/י טופס

כתובת: ר"ח השקמים 46 א' הוד השרון 

עוקבים יקרים,

לא תתקיימנה יותר במרכז שלנו  סדנאות כי יצאתי לפנסיה. 

בריאות טובה והצלחה לכולנו.

בברכה, ד"ר דורית מאיר 

 

 

 

לפרטים נוספים:

תודה!